| kareena a întrebat:

Eu sunt clasa a sasea si imi place mult de un baiat din a 10.noi am vorbit mult timp skype el imi facea complimente si chiar odata mi-a propus sa ne intalnim, dar eu nu am vrut deoarece el doar a sporit pe mine cu un baiat "cine primul se va intilni cu mine". Eu am fost foarte trista si apoi din nou am inceput sa vorbim a vrut sa ma petreaca si acasa si eu am acceptat dar am ajuns la jumate de drum si i-am spus sa se duca ca el era fara scurta si era frig afara. dar intr-o zi el ma facu mica in contextul:

eu:ce ai facut vacant?

El:ceva interesant

Eu:ce?

El:nu iti spun ca esti fata si esti mica

Apoi dupa asta eu i-am raspuns urit, apoi la scoala el in fata mea s-a cuprins si a vrut sa se pupe cu o fata.Intrebarea:oare i-a placut de mine? daca da atunci oare ii mai place de mine?

imi cer scuze daca am greseli gramaticale

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Din cate ai povestit tu, si nai ales datorita faptului ca a pupat o fata in fata ta este evident ca da, i-a placut de tine si exista o mare posibilitate ca inca sa te mai placa.
PS: atunci cand a spus ca esti mica se poate sa o fi facut doar pentru a te tachina...big grin

| MicSiBlond a răspuns:

Sau pentru ca nu avea chef sa-ti dedice o saptamana intreaga in favoarea educatiei sexuale.