| Iamnotme a întrebat:

Hey...am si eu o poveste ciudata. Imi place de un baiat. Adica din vara il iubesc. Eu am 15 ani, iar el 22. Din vara tot vorbim, iar eu as vrea sa stau cu el, dar am pierdut acea sansa. Acum cateva luni mi-a propus asta de mai multe ori, iar eu am refuzat deoarece el vrea si sex, iar eu eram virgina. Acum nu mai sunt virgina, si as vrea sa fiu cu el, dar nu mai aduce vorba de asta. A zis catre mine ca tot ce a vrut a fost sa ma protejeze. Dar, nu m-a protejat deoarece eu m-am indragostit de el si am ajuns sa il iubesc. Acum abia imi raspunde la mesaje, aseara i-am propus sa ne intalnim, iar el m-a chemat la bar. Eu vream sa ne intalnim doar noi doi. Acum nu stiu ce sa fac pentru ca vreau sa fiu cu el, dar nu stiu cum sa ii zic. Prietenii lui mi-au zis ca sunt prea mica, si realizez asta, dar il iubesc sad. Ce sa fac? Ajutati-ma va rog puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sti tu la 15 ani ce e aia iubire? Nu ti se pare ca visezi cam mult cu ochi deschisi?! Hai sa fim realisti, el are 22 tu 15, tu nu observi deloc diferenta? El e mai trecut prin viata ca tine si probabil stie cum sa te vrajasca sa ajungi in patu lui, asa ca nu baga mana in foc ca s-ar putea sa te arzi! Crezi ca il cunosti asa bine ca om si sti 100% ce fel de baiat este? Daca n-ai ce face, spune'i verde in fata si propune'i sa va intalniti undeva unde sa fiti doar voi doi, daca te iubeste si ii pasa de tine, va intelege!

| Yoana a răspuns:

El e prea mare pentru tine.
Eu zic sa te gandesti mai bine la lucru asta.winking