| Pregnant a întrebat:

Eu sunt cu prietena mea de vreo o luna, iar ultimele 2 saptami relatia a scazut. Eu tin la ea si as dori sa-i fac o surpriza. De doua zile nu am mai vorbit, vazut cu ea si mi-e dor. Planuiesc ca intr-o seara sa merg seara sa-i pun o floare si cu un mesaj in fata usii, apoi sa o sun sa vada ce gaseste. Credeti ca este o idee buna? Si ce mesaj as putea sa-i scriu pe biletel? (Nu vreau sa-i sun la usa deoarece am o problema cu tatal ei, a facut scandal si nu cred ca a uitat, chiar daca a fost demult)

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyMi se pare draguta ideea, cred ca ar aprecia.Si eu primit asa ceva de Sfantul Valentin, tot asa in fata usii, o scrisoare si-un trandafir. Ceea ce ai putea sa-i scrii sunt sentimentele pe care i le porti, lasa-ti inima sa asterne cuvintele, si imbraca-le frumos! Ai grija de tine!happy