| Dania_3548 a întrebat:

Eu sunt cu prietenul de 4 luni si mama si tata nu stiu nimic. El are o sora, prietena cu mine, si cand e sa ma duc pe la ei, ii spun ca ma duc pe la ea. Inca mai functioneaza, au fost multe dati in care puteau sa afle adevarul, dar nu au reusit. laughing Deci credeti ca va mai tine mult? big grin

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Da, deoarece este normal ca prietenele sa se viziteze. Insa daca te vede cu el pe strada sau aude un singur sunet s-ar putea sa te prinda. Insa e viata ta nu ar avea ce sa-ti faca daca le-ai spune ca esti cu el, deci curaj si spune-le ...stiu ca ...curaj ai dar, exista alt motiv pentru care nu vrei sa le spui happy
Oricum SUCCES IN CONTINUARE, SI SA FITI FERICITI IMPREUNA happy

1 răspuns:
| eusnualta_8950 a răspuns:

Da. e bine asa big grin