| dicotul a întrebat:

Eu sunt mai mutos si nu stiu ce sa vorbesc cu fetele. Adica de exemplu prin mesaje.ce faci, bine si apoi? Adica vreau niste exemple clare nu "vorbeste despre filme" sau chestii de genu. vreau o conversatie clara. Tin sa precizez ca am de a face cu fete la care creierul nu e punctul lor forte, deci frumoase si cam atat asa ca e cam greu sa gasesti subiecte si sa te deschizi in fata lor. Ceva idei?

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca nu stii sa vorbesti cu fetele uite niste sfaturi:
Pentru inceput fale complimente spune-le ca sunt frumoasa ca arata bine azi(asta daca esti cu ele fata in fata sau daca le vezi pe skipe sau in imagini si astea), le intrebi ce au facut si in timpul discutiei mai faci si tu cate o gluma sa le faci sa rada, discutii si tu despre ce ai vazut la televizor si alte lucruri pe care le-ai facut tu dar care sa nu le plictiseasca si sa nu te mai asculte atunci cand tu vorbesti gaseste un subiect comun de discutie.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Poti vorbi despre relatii, cupluri si astea.

| Relic a răspuns:

Fai rost de cartea bang more lays in 60 days scrisa de roosh valisedech sau cv. si citeste aia. o stii apoi ce e de vorbit si ce e de facut.
pwwwp din hauai :* :* :*