| MaryM a întrebat:

Eu sunt o fata mai ciudata...Nu sunt ca celelalte fete. Nu imi place sa port fusta, nici nu spun de fusta mini, nu port tocuri, nu suport sa aud cand o fata se sclifoseste.Mama mea imi tot spune : schimba-ti stilul, fii si tu ca celelalte fete. Cum sa fiu ca celelalte fete cand celelalte fete( cele pe care le vad pe strada) sunt exact cum nu imi place mie sa fiu?
Cum sa fiu si cum imi place mie si in acelasi timp si mai " fata"?

5 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Si eu sunt la fel...hmm.pai sincer nu ar trebui sa te schimbi pentru ca celelalte fete sunt pitzi in vestimentatie in atitudine in tot asa ca lasa-le pe ele cu prostia lor si u fii naturala pentru ca acele fete (majoritatea) pur si simplu duc la extrem feminitatea. u fii naturala, mergi dreapta pe strada, simte-te in largul tau si nimeni nu se va gandi ca esti ciudata. toti vor spune: uite o fata deosebita nu ca celelalte fakeuriwinking

| Francesca17 a răspuns:

Buna,draga mea!
Acesta este stilul tau mai,,Baietos"! Nu ese rau sa fii asawinking!
Sigur vei fii badjocorita de unele fete sclifosite si naroade(Scuza-mi expresia)!
Ideea e ca asa esti tu,Nu trebuie sa te schimbi,iar mama ta trebuie sa te accepte asa cum esti,doar esti fata eiwinking!
Stai Clama Eu port fusta ca sunt eleganta,dar nu prea imi placee,iar despre fusta mini ca sa fiu superba in rest nu o suport! Si nu esti deloc ciudata mii de fete nu le place sa poarte fuste! Si eu urasc fetele sclifosite si laudaroase eu nu sunt chiar daca vreau sa fiu la moda...
Trebuie sa te accepte asa cum esti si nu te crede ciudata este ceva normall fustele nu toata lumea le suporta, iar tocurile nici atat doar vor sa fie inalte si frumoase Crede-mawinking!
Simtete bine in pielea ta draga mea kiss!
Fii asa cum esti nu asculta dupa mama ta ca sa fii ceea ce nu iti place deloc!
Poate pe viitor te vei mai schimba!
Fiiecare om este diferit, dar asta nu inseamna ca este ciudat!
Sper ca te-am ajutat kiss!
Numai Bine love struck!
Pentru alte sfaturi imi trimiti mesaj kiss!
Funda puppy dog eyes?

| RoXxy a răspuns:

Poti sa te imbraci frumos si daca nu poti tocuri sau imbracaminte vulgara(ca de tarfa).Eu de exemplu nu port decolteuri sau tocuri,iar fustite port dar numai cu colanti pe dedesubt(din aia trei sfert).Si imi place foarte mult sa port pantaloni trei sfert stramti si in picioare sandalute frumoase cu talpa cat mai joasa si cat mai comozi, tenesi, adidasi dar cel mai mult skate-ri(vara nu pot sa port ca ma coc) big grin Des mi se sune ca ma imbrac intr-un fel ciudat dar nu vulgar si mi se fac multe complimente pe tema astahappyIncearca sa adaptezi stilul tau la stiluri putin mai"femininiste"fara sa arati ca o fata usoara.Si asa nu vei arata ca ceea ce tie nu iti placewinkingSucces!

| jordan_6666 a răspuns:

Important e sa te simnti bine in pielea ta, orice ar inseamna astahappyasta ii o problema legata de stil si fiecare are un stil aparte sfaturi poti primi o mie da poate nici unu nu o sa ti se potriveasca

| blackporcelain a răspuns:

Pai sincer daca nu porti haine lalai esti o fata in adevaratul sens al cuvantului(sper ca intelegi la ce ma refer)nu trebuie sa porti tocuri sau fuste scurte (de alea mini nici nu mai aduc vorba)fii tu insati si sa stii ca feminitatea vine din interior, daca ai un aspect ingrijit nu conteaza daca porti niste haine de pitipoancawinking si sa stii ca o fata trebuie sa fie naturala :*