| me_4173 a întrebat:

Urasc cand lumea imi spune ca sunt copilaroasa si imatura!laughing Vad celelalte fete care la 14 ani arata de 20straight face si sunt pe tocuri de 15 cm cu bluze mulate sau fuste scurte. Ce daca mie imi place sa port blugi si sa mananc dulciurihappy? Si nu ies noaptea la 12 afara ci stau sa invat? Asta inseamna ca sunt copilaroasa? Imi place sa sar cand merg si inca sa ma dau pe leaganlaughing sau ascult Taylor Swift nu hip-hopsad. Inca nu am avut niciun prieten dar in schimb aud ca celelalte ii schimba ca pe ciorapi. Iar in loc sa stau cu prietenele(care m-au parasit) mai bine stau cu mama mea si radem toata ziua.Sunt prea copilaroasa?

Răspuns Câştigător
| sεcяεт a răspuns:

Nu, nu esti copilaroasa. Si o sa ai destul timp sa te maturizezi mai mult. Esti asa cum esti, asa cum iti place tie. La 14 ani nu este lege sa porti tocuri inalte, fuste scurte si bluze mulate si decoltate. Nu rtebuie sa iti expui corpul doar pentru ca asa face tpata lumea. Fiecare om este special in felul lui, iar tu, ai o gandire aparte, un mod diferit de viata. Daca tie iti place traieste-ti viata asa cum doresti nu dupa iti dicteaza altii. Si oricum cea mai buna prietena a ta trebuie sa fi tu insuti, asa ca. Succes :*

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Asta nu inseamna ca esti copilaroasa.Traieste-ti viata asa cum iti place si cum crezi ca e bine.Peste 2 ani cand "prietenele"care te-au parasit vor avea copii din flori, vor vedea si ele ca tu ai facut de fapt ce trebuiawinking

| MicutzaaPooh a răspuns:

Un pic, dar oricum mai bine asa decat o pitipoanca happy

| Elena010 a răspuns:

Faptul ca esti diferita fata de altii nu inseamna ca esti copilaroasa oh go on fiecare are felul lui de a fi. E mai bine sa fii asa decat sa fii cum sunt altele...:*