| Ionela256 a întrebat:

Eu vorbeam cu o fata pe mess, o prietena de-a mea, si dintr-o data au apucat-o istericalele si nu mai vb cu mine, si acum este la mine in lista offline dar de fapt ea este online, ca mai am un id si am intrat pe ala si pe ala este online si pe id meu actual este offline
Cum a facut asta?
Vreau si eu sa stiu
Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Sunt doua variante:

1. A dat asa: Click dreapta pe id-ul tau->Stealth Settings->Appear Permanently Offline to
-X fiind id-ul tau.
2.Te-a sters din lista;->Messenger->Preferences->Ignore list->Add-> si a scris pe X->Apply->Ok
X- id-ul tau.

sper ca te-am ajutat.
fundita?:*:*:*

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

laughing,rolling on the floor doamhne,nu prea sti de mess,se vede INSEAMNA CA TI-A DAT IGNORE,adica te-a sters din lista de prieteni si a lasat deschisa fereastra cu tine apoi apare in dreapta sus add your list sau ignore your id. Apoi a dat ignore id, a dat next,next si gata,nu mai poate vb cu tine niciodata pe id ala.
Ma mir cum de n-ai auzit niciodata de asta,dar ma rog mai stii cati ani au copii din spatele monitorului.
Oricum, bine ca ti-am explicat, funda?

| Hirako a răspuns:

Dai click pe poza unui contact din lista de mess, te uiti unde scrie ( sub poza ) "You appear online to this contact", dai click si il schimbi in "Appear Permanently Offline to... "

| georgyg98 a răspuns:

Bunaaaasmugdeci,te duci la idul ei.si dai click pe imaginea lui si mai jos scrie" you appear online... daca dai click acolo mai jos scrie"you appear offline...si inseana ca l-ai bagat pe "ofline". Succes!

| AnimalX a răspuns:

E SIMPLU. Poi ori ti-a dat ignore tie pe id-ul acela ( dai delete- ignore) ori te-a pus Offline Permanent ( click dreapta pe contact- Stealth Settings- Appear Permanently Offline to...)

Sper ca am fost de ajutor :X:X :*:*

| funditza_3597 a răspuns:

Pai la numele ei dai clik dreapta si iti apare o lista dai pe stealth settings si apesi pe appear permanently offline... funda?

| Roby10 a răspuns:

Pai probabil ca te-a sters din lista a intrat in ADDRESS BOOK iar apoi a dat IGNORE USER sau... de obicei la mess contactele iti apar cu tot cu avatar dai CLICK pe AVATAR iar apoi YOU APPEAR ONLINE TO THIS CONTACT iar apoi din nou CLICK PE BULINA GRI. sper ca am reusit sa te ajut cat de cat:*.