| mariamarybu a întrebat:

Eu vreau mult sa devin vegetariana. ce metode mai usoare imi puteti da pentru a renunta mai usor si fara greutate la carne.

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Laternativele vegetariene:carnea de soya, laptele de soya, etc.Sunt mai rare si au un pret destul de ridicat.Asta inseamna ca trebuie atunci sa renunti la pizza, pentru ca are salam sau sunca straight face. Daca vrei sa devii partial vegetariana atunci insemna ca mananci rar carne, dar tot mananci. e destul de greu sa traiesti tupa aceste principii, dar te respect pentru asta.Mult noroc.Atunci cand mergi la magazin sa-ti cumperi ceva trebuie mereu sa intrebi daca contine carne, gelatina sau anumite produse din animale.Bye bye wave

| GyeBaek a răspuns:

Sa ijlocuiesti carnea cu soia