| NYØ2002 a întrebat:

Eu vreau sa ma duc la scoala de vara.Eu am trimis toate actele pe net si cica am auzit ca pe 21 sau 26 iunie imi trimite email daca sunt selectat si nu mi-au trimis nimic.Mi-a aparut orarul de la scoala de vara, asta inseamna ca sunt selectat?

1 răspuns:
| Lorennn a răspuns:

Nu. Inseamna ca ai primit o notificare cu orarul de acolo si este unul public ceea ce nu are nici-o relevanta ca te-au acceptat. De ce nu suni acolo? Sa spui ca ai trimis actele si cat dureaza procesarea acestora.