| anonim_4396 a întrebat:

Exista bustiera cu burete? eu am cautat pe net si nu am gasit. nu mai vreau sa port sutien pentru ca o doamna doctor a spus ca opreste circulatia sangelui si de aceeasi se fac noduli. dar nici nu pot sa port o bustiera obisnuita pentru ca am sanii fff mici si se vede ca si cum ar fi plat. cine imi arata link are funda.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sunt și bustiere dragă @claudiaamira! Uită-te aici http://www.runningshop.ro/......in-714.htm

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @claudiaamira! Sigur că există și bustiere cu burete, cred că aici găsești http://www.runningshop.ro/......ene-sport/
Vezi că modelele sunt expuse pe două pagini.
O zi cu zâmbet să ai!

| XtmCamiii a răspuns:

Exista bustiera cu burete pentru ca am vazut la multe fete o fata care erea pe clasa a6a tot anul a purtat bustiera cu burete ca avea sani fff mici dar acum nu oi vrea sa ai sani marii stiu ca aveam o colega pe clasa a 7a si avea sani vai mariii toate fetele o barfeau pe la sapate ca nusu ce ca nusu ce si daca nu poarta sutien ii atarna si e foarte nasolwinking
dar eu nu ma grabesc sa port sutien unele fete poate dar eu nu am inceput dupa calasa a6a sa port pana in prezent dar nu o port non stop happy
si nuici eu nu am gasit pe net imagini cu bustiere cu burete dar am vazut in magazine :d
cam atat succeslove struck

| marialungu a răspuns:

Eu am avut bustiera cu burete deci exista dar nu am link dar te sfatuiesc sa cauti in magazine pentru ca o sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Imperia astea nu sunt sutiene? adica sutien sport inseamna bustiera?

| NiCoLiCy78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da bustiera sport inseamna sutien.

| byencutza_7278 a răspuns:

Daca porti bustiera cu burete o sa ti se lase sanii remarcabil in scurt timp. incearca sa nu portii f mult . eventual la ocazii. sau . zile importante!

| NiCoLiCy78 a răspuns:

Da exista eu port si aici in Adjud gasesti o multime de bustiere cu burete roze albaste si costa 6 lei

| NiCoLiCy78 a răspuns:

Da exista eu port.Si aici in Adjud gasesti o multime de bustiere cu burete roze, albaste si costa 6 lei.