| Moldoveanu15 a întrebat:

Exista ceva piscine ce accepta persoane si ce nu sunt cazate la hotelul respectiv prin zona Bran si imprejurari? Vreau nume

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca exista cineva care ar vrea sa-i vina de pe strada unii in piscina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este ditai paradisul acvatic la Brasov

| Moldoveanu15 explică (pentru suntserios):

Pai si unde-i Brasov si unde-i Bran? straight face Undeva pe la Moeciu, Sohol etc. Stiu ca e Vila Bran ce are piscina dar nu stiu daca primesc persoane ce nu sunt cazate.

| suntserios a răspuns (pentru Moldoveanu15):

E la 10 minute de mers cu masina, daca ajungi la Moeciu ajungi si la Brasov.

| Moldoveanu15 explică (pentru suntserios):

Inafara de Paradis mai exista?