| UmbraDeVulpe a întrebat:

Exista fete care recunosc ca sunt cu r ve si isi mai pun si nick de "Cu r va" pe net? Dar asa ca sa spuna ca e curva, nu ca face sex cu mai multi baieti ca de astea stiu si eu ca exista, dar care spun ca sunt cu r ve exista? Nu de alta dar am vorbit mai-nainte cu o fata care a recunoscut ca e, si avea si nick de asta si mi-a si trimis profilul ei de insta si nu pare a fi fake dar i am vazut doar poza de profil ca nu e public profilul, deci exista si asemenea femei sau?happy Sau sigur a fost baiat si a dat insta ul unei fete pe care o cunoaste el sau asa? Ce credeti?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cred ca si in 2024, se pare, vom avea parte de intrebari ciudate de la tine, desi spui ca ai 26 de ani.De ce nu vorbesti cu fete obisnuite si alegi in schimb sa-ti complici existenta? Nu stim ce a fost, pe internet nu este nimic sigur.

Răspuns utilizator avertizat