| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu un baiat ne-am inteles foarte bine pana cand el a inceput sa se inteleaga cu alta fata si o vreme nu am mai vorbit cu el. Acum de catva timp vorbeste iar cu mine si a zis ca aceea fata nu mai vorbeste cu el ca la inceput si s-a intors tot la mine si a recunoscut ca a fost un prost ca nu a mai vorbit cu mine si de astea. Chestiile astea mi le-a zis acum 2 zile, astazi ia pus acelei fete pe wall pe facebook o poza pe care scria sa-l ierte. Voi ce credeti despre acest baiat?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi se pare foarte ciudat. Poate ar mai fi mai bine sa pierzi contactul cu el tu definitiv. Da-i ignor pe messenger, facebook si pe toate retelele pe care obisnuiati sa vorbiti. Ar mai exista si varianta sa vorbesti cu el sa aflii de ce face asta. Daca nu poti sa scoti nimic concret de la el, ramai la prima varianta.
Succes!

| AiEnmaYuuki a răspuns:

E ca o albina care zboara din floare in floare.Sincer el nu stie ce vrea cu adevarat.Ar trebui sa fie sincer cu tine, sau cu cealalta, depinde pe care o place mai mult.Ar trebui sa stai in garda si eventual sa vorbesti cu el si sa-l intrebi ce e cu atitudinea asta, si ce vrea el de fapt, sa se inteleaga mai bine cu tine, cu ea, sau cu amandoua? Bafta

| Skia a răspuns:

Vrei sa zici ca s-a certat si cu cealalta? si acum vrea sa se impace cu ambele... hmm baiatul asta vrea 2 fete, daca te iubea numai pe tine nu avea ce sa caute pe facebookul acelei fete, parerea mea despre el e ca nu e deloc hotarat daca te iubea iti spunea, pana la urma sa ii spui ce ai vazut, daca e mincinos o sa zica el ca " aa pai am crezut ca nu ma ierti si am zis sa ma impac cu ea" chestii din astea, oricum nu cred ca e persoana potrivita, vrea sa impuste 2 iepuri dintr-o data dar nu reuseste nici sa se pastreze discret, i-ai aflat planul, spune-i ca nu merge asa, daca tinea la tine te astepta mai mult de o saptamana, o sa gasesti pana la urma persoana care sa te aprecieze. Funda?