| untipoarecare a întrebat:

Exista o metoda de a vedea filme pe telefon fara sa le descarci(in afara de youtube)?

1 răspuns:
| DanielW a răspuns:

Un telefon normal nu are capacitatea de a reda (online) un film foarte lung. Telefoanele de fapt NU au fost facute pentru a vedea filme, nici macar pentru a face poze. Telefoanele mobile au avut ca scop omul sa vorbeasca cand si de unde vrea. Daca vrei asa de mult sa vezi un film pe telefon (vezi cat te tine bateria mai intai), conectezi telefonul la PC, descarci filmul si il transferi catre telefon.