| Sufletel_3419 a întrebat:

Exista prietenie adevarata intre o fata si un baiat sau totusi o data si o data trece in ceva mai mult?

Răspuns Câştigător
| ihavenoidealel a răspuns:

Da pentru ca este o prietenie adevarata la inceput si cu timpu o sa isi spuna tot si o sa se kunoasca foarte bine si o sa simta o atragere si un sentiment de iubire cu trecerea timpului. fundita?

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Hhmm.daca amandoi sunt disponibili sau macar unu din ei( in sensul ca nu iubesc pe altcineva) da se ajunge la mai mult, dar in general o prietenie dintre o fata si un baiat nu exista(spun psihologii) pentru ca unul din ei simte ceva mai mult decat o simpla afectiune de prieten/a big grin deci da se ajunge la mai mult, in majoritatea cazurilor happy

| Nastia a răspuns:

Deci,eu zic asa:nu conteaza ce aspect are unul sau altul dintre cei doi sau ce preferinte au, daca petrec mult timp impreuna si ajung sa se cunoasca amanuntit o sa se indragosteasca la un moment dat.nu sunt toti oamenii neaparat asa.

| crysstyann a răspuns:

Eu nu cred ca exista prietenie intre un baiat si o fata chiar daca la inceput asa vreau ei sa ramana pana la urma se va ajunge la ceva mai serios daca nu se despart.