| Alina_7937 a întrebat:

Fac sport in fiecare zi, nu mananc dulciuri sau mancaruri cu foarte multe calorii, nu am probleme de sanatate (doar ca nu mi-a mai venti ciclul de vreo 3 luni-am abia un an de cand mi-a venit prima oara) si totusi in doua saptamani m-am ingrasat 2 kg. Culmea, daca ma uit in oglinda as putea spune ca am slabit. Cantarul merge bine, ma cantaresc dimineata inainte sa mananc si dupa ce merg la baie, de ce am cu 2 kg mai mult?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Organismul retine lichide.Greutatea nu inseamna numai kg.Depinde cum se aseaza kg pe corp happy. Daca ti se pare ca ai slabit, poate fi corect - felicitari!

| valy a răspuns:

Ti-ai inceput viata sexuala?
Daca da.mergi la un ginecolog sau la cea mai apropiata farmacie cu bani dupa tine si cumpara un test de sarcina.si daca nu ti-ai inceput viata sexuala tot trebuie sa mergi la medic sa vada ce e in neregula cu, ciclul.
Ai grija de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai ingrasat! simplu... rolling on the floor)