| Anonim20143 a întrebat:

Facebook:Bună, aș vrea să știu și eu cum pot să fac ca toată lumea (cei care nu mă urmăresc/nu mă au in lista lor de prieteni) să-mi poată da like si să-mi poată comenta la poza de profil si orice altă postare a mea de pe facebook. Tin să menționez că am schimbat confidențialitatea contului si a pozelor pe public și am rugat pe cineva care nu mă avea la prieteni să vadă dacă merge să-mi aprecieze pozele iar respectiva persoana a zis că aparea doar butonul de distribuire. Vă rog frumos să mă ajutați! FUNDIȚĂ.

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Pai intri la fiecare poza. si dai pe public. daca ai dat deja la setari pe public.

| Anonim20143 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am dat.dar degeaba..tot apare doar butonul de distribuire pentru persoanele care nu mă au la prieteni.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Anonim20143):

Atunci nu ai varsta suficienta pe facebook. vrei cumva sa folosesti generator de like-s? vrei sa iti virusezi singura facebook-ul asa.