| AnemonaP a întrebat:

Facebook.Cand distribui o poza pe peretele tau dintr-un album. lumea iti da comentarii si like-uri apar doar pe perete nu si la poza din album.Cum fac sa apara la poza din album? Funda+vot

P.S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Daca poza e pe perete, e distribuita, nu este in album (asta daca distribui o poza a unei alte persoane, care apare si pe peretele tau), sau daca o ai in profil, scrii la descrierea de sub poza cum scriu toti: "click & like/comment la poza, nu la link" (linkul = distributia pozei). Sper ca ai inteles, alta cale nu ai decat daca te milogesti la toti prietenii sa-ti dea like. Cand dai distribuire, like-ul ar trebui sa apara automat si la cea din album, dar ca sa fi mai sigura, scrie cum ti-am spus in descriere, sa dea click pe poza. Pa pa!

| CricketXTM a răspuns:

Pai nu exista asa ceva. Deci cand distribui o poza pe peretele tau si scrii ca de un exemplu : " Apasati pe poza si lasati like si comm "winking. Sper ca te-am ajutat ce am zis happy.