| didi12 a întrebat:

De curand mi-am schimbat poza de profil de pe Facebook.Cand dau click pe ea, imi arata ultima poza din album. Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.Cum fac sa-mi apara poza de profil cand dau click pe ea, nu alta poza din album?

1 răspuns:
| Coradoo0 a răspuns:

Sterge poza si pune-o iar, daca nu vrei sa stergi poza, iti recomand sa faci in felul urmator: Setezi ca ultima poza din album sa fie fotografie de profil, iar dupa o schimbi iar pana se modifica cu ce-a pe care o vrei.