| Simpluuu a întrebat:

Federico amador oare nu a iubito decat in nini pe florencia bertotty,,... adica in realitate nu
Dupa atatea sarutari asa ar fi normal. nini are un copil romeo

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Cine-s ăia?

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Multumim de rezumatul la telenovela totusi nu era nevoie acest site nu se bazeaza pe acest lucru.
Tu probabil ai gresit ai vrut sa dai un raspuns cand de fapt tu ai pus o intrebare.

| Simpluuu explică:

Eu am intrebat : Federico amador (thomas) nu o iubeste pe florencia bertotti ( nini) in realitate. si am specificat ca florencia are un copil, deci ea nu la iubit decat in film. asta e tot. scuze de categorie era prima. eu ma grabeam si de asta am pus-o. ciao