| efect a întrebat:

Stiti cumva cum pot scapa de cosurile de pe fata?
ce tratamente stiti?

4 răspunsuri:
| gabytza_7109 a răspuns:

Pai in primul rand sa nu ti le storci. Ca daca ti le storci iti ies mai multe, in al doilea rand spala-te cat mai des cu apa si sapun, si cumpara-ti o crema de la farmacie pentru acnee.

| roxxutzzz a răspuns:

Eu seara inainte de culcare ma spal pe fata cu sapun cu sulf si apoi dau cu Zynerit... la mine merge nu am nici un cos pe fatahappy

sper sa mearga si la tine:*

| mabytza a răspuns:

Un remediu mai simplu ar fi :tai niste felii de castravete foarte subtiri dupa care storci 2-3 catei de usturoi si o felie de portocala sau lamaie intai te dai cu felia de portocala sau lamaia dupa care cu castravetele si la urma cu usturoiul vei observa ca ti se strange si ti se va usca tenul nu-i nimic e din cauza usturoiului lasa sa fie asa cam 10 min dup care du-te la baie si clatestete cu apa caldutza sa scapi de miros laughing

| antonika a răspuns:

Pai eu una.nu am cosuri pentru ca seara imi fac un amestec.de lavanda si ceai de musetel si doua galbenusuri si un albus de ou de gaina proaspat. daca nu ai de gaina poti pune de prepelita.si le amesteci la micser si o sa-ti iasa o crema minunata cu care te dai pe fata si scapi de toate cosurile crede-ma am incercat si imi lasa si fata finahappy