| Anonima91837 a întrebat:

Fetele care au un bronz puternic nu li se vede celulita?

Răspuns Câştigător
| Lorennn a răspuns:

Ba da. Celulita se vede indiferent de bronz, o poti elimina prin exercitii si o dieta din fructe si legume.

| Adry05 a răspuns (pentru Lorennn):

Daaa, măncâm doar fructe și legume că suntem în pădure, cine te aude te și ia in serios.
Poate sa mănânce liniștită și carne cât timp e pregătită pe grătar, fără grăsime sau fiartă. Trebuie să evite dulciurile(zahar), grăsimile nesănătoase (cum în schimb avocado și peștele conțin grăsimi sănătoase și benefice organismului), sucurile din comerț, patiserie, carbohidrații în exces și fast-food. Atâtât tot. În plus multă apă, 2L aprox, eventual cu lămâie, și cel mai important sport și dacă e un caz grav când chiar nu scapi cu astea și masaj anticelulita.

1 răspuns: