| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Fetele si baietii:ati ramas buni prieteni cu toti fostii iubiti sau nu tare bunihee hee?

Răspuns Câştigător
| NinaY a răspuns:

Poy.da.amici oarecum. Dar nu la fel de buni prieteni!
Cum e si vorba aia : din prietenie se poate face dragoste, dar din dragoste prietenie ba!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Niciodata cand m-am despartit de o fata nu am inceput sa o urasc. Sa imi fie ciuda uneori da. Si sa simt un oarecare regret cu blana de frustrare. Dar nu sa urasc la propriu. Nu am pastrat legatura cu toate, doar cu cele care au tinut cu adevarat la mine. Pe restul le-am ignorat apoi. Aceasta ignorare s-a facut natural. Pur si simplu ne-am despartit si am mers mai departe. Nimic artificial, din orgoliu. Daca m-au cautat apoi am vorbit cu ele frumos si le-am ajutat poate in diverse cazuri. Daca m-a deranjat ceva foarte mult nu a fost faptul ca am primit un refuz sau o fata mi-a spus sa ne despartim. M-a deranjat doar cand am fost mintit. Acesta e singurul motiv pentru care as purta pica unei fete. Ura e mult spus.

| JustMe a răspuns:

Nu prea bunilaughing

| Luori a răspuns:

Cu cei care m-au inselat, tradat, a mai ramas loc doar de un "buna ziua ". Nu prea mai am de gand sa discut cu astfel persoane. In rest.hee hee

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sincer.inca lucram la asta. la fii buni prieteniilaughing`cam greuhee hee

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cu fostul meu prieten, am rămas amică.

| Bloondy a răspuns:

Prieteni? nah...

| LOADING █████████99% a răspuns:

Da, am ramas amici destul de buni
iti dai seama, avem prieteni comuni si suntem si colegi de clasalaughing

| BuBu_7744 a răspuns:

Hmm. e ciudata intrebarea, deoarece fiecare cum considera. dar de multe ori fetele ezita sa fie cu un baiat ptc risca sa strice relatia de prietenie.La mine e cam acelasi lucru. Nu prea am ramas la fel de buni prieteni cum eram inainte, dar oricum amici.

| andreutza_5786 a răspuns:

Cu care cum... daca dupa a avut fite atunci nu. dar este cu care ma inteleg binetongue depinde de cum se comporta dupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa.fosti?
Poi unu ma mai invita in oras da rar zic "Da".
Altu ma uraste.
Altu nici nu mai stie nimic de mine, l'am lasat balta.
Si restu...sunt istorie laughing). Nu mai stiu nimic de ei de cand ne-am despartit.

Am ramas ft buna prietena cu actualul iubit ca sa ma pot impaca cu el... de fapt ideea lui sa ramanem prieteni a dupa mine bye'bye suferinta dar na am facut si eu ceva bunlaughing.

| Sisqo a răspuns:

Hmm buna intrebarea acum am ramas prieten cu aproape toate fetele cu care am fost. A tine legatura cu o fosta iubita inseamna ca te respecti pe tine insuti dar si aceea persoana cu care ai fost.