| Anonim00001 a întrebat:

Fetelooorbatting eyelashes voi cum captati atentia baietilor, adica sa nu fiti o fata invizibila pe acolo? sau nu neaparat a baietilor, si a prietenilor cu care sunteti afara, in gasca.( vreo 20 cam asa la numar)
Metode eficiente? thinking Dau funda la cea mai buna strategie

1 răspuns:
| Agentuu a răspuns:

Te comporti normal, sa nu minti pentru a fi in centrul atentiei. daca esti de treaba, de incredere, sa ai putin umor.P.S. Daca cineva mai smecher din gasca fumeaza sau consuma alcool ( de exemplu ) si tu incerci sa te pui bine sau sa pari mai smechera pentru ca nu castigi nimic.