| beatryce19 a întrebat:

Fetelor ajutati-ma va rog eu vreau sa arat mai bine adica am picioarele suptiri vreau sa fie mai grose de fapt mai musculoase si vreau sa am fundul mai mare adica mi se pare mic. dati-mi va rog niste exerciti ceva!

2 răspunsuri:
| beatryce19 explică:

Acumcred ca nu mai vreau picioare grose adica ma simt ok asa cum sunt

| peste2009 a răspuns:

Cauta niste exerciti pe internet... si vei afla ia id meu pestisor_alin2003 si vb pe mess sunt baiat dar te pot ajuta