| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii inalti gen in jur de 1, 95?
Am impresia ca o sa raman singur sad Nici o fata nu ma baga in seama, oare sunt prea inalt?! Nu sunt nici gras nici slab dar nici musculos.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nuu, din contra, stiu multe fete care au aproape 1, 80 deci inaltimea ta este perfecta pentru ele.
O zi buna!

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu înţeleg de ce toate afirmă că le plac băieţii înalţi pentru că se simt protejate.
Ce, dacă sunt înalţi înseamnă neapărat şi protectori? Să fim serioşi, dacă mergeţi pe stradă şi sare unul cu drujba la voi ăla nu o să vă apere, o să vă împingă în braţele atacatorului ca să aibă timp să fugă cât îl ţin picioarele.
Aspectul fizic înşeală de cele mai multe ori. Poţi să ai şi peste 2 metri, degeaba dacă te pune la pământ unul care are jumătate din înălţimea ta.

| RAY a răspuns:

Man chestia e invers la toate fetele le plac barbatii inalti, acuma cu muschi e timp, mergi cumperi 2 gantere de 10 kg, o dieta proteica si vei creste in muschi te asigur daca vrei isi dau si un program, comportament citeste o carte/cumpara despre dezvoltarea ta ca individ, fi mai vorbaret, glumet, nu fi disperat, nu te gandi o sa raman singur, gandeste-te asa eu oare iubesc singuratatea mea? e oare jumatatea mea? inteleg ca vrei relatie dar gandeste-te si la tine, vreau eu asa ceva, de ce vreau? ce vreau de fapt? vorbeste cu tine insuti mai mult, la 17 ani o femeie mi-a spus ray cu o fata nu se face primivara si asa e, nu mai fi disperat, daca ai nevoi sexuale recunoastele fi sincer cu tine insuti, apoi dupa ce vei vi sincer da-mi un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred că eşti prea înalt şi nici că o să rămâi singur, sunt şi fete înalte...

| CristinaSNC a răspuns:

Eu ii ador :3 Am 1, 72 aproape, deci imi plac baietii ianlti. Stai calm ca nu ramai singur, se gaseste o fata si pentru tine, vine ea la timpul potrivit.winking

| Kenya a răspuns:

Tocmai ca majoritatea fetelor sunt mai scunde si le plac mai mult baiei inalti, se simt protejate. Si mie imi plac mult, inaltimea n-are nicio legatura.

| DenisaKarolina a răspuns:

Mhm, pai mie imi plac baietii inalti si eu sunt destul de inalta, ok pentru varsta mea, am 13 ani si in jur de 1.70 si 50 de kg sau ceva de genul. Si mna oricum am sa mai cresc. Sfat: Nu te mai gandi la asta, multe fete plac baietii mai inalti, nu de cunosc dar, fi amabil cu fetele, fi dragut, nu fi pervers, oferaa multe imbratisari. asdafghgagj ador sa primesc imbratisari de la persoane inalte.

| Shontellle a răspuns:

Serios? Noua, fetelor ne plac baietii inalti, ii adoram chiar.Te-ai gandit ca poate nu esti suficient de amabil si dragut cu fetele? Poate de asta nu te plac.Si daca tot nu esti multumit cu corpul tau, de ce nu te apuci de sala? Sau fa acasa 100 de flotari, abdomene si geno, timp de o luna.Iar dupa acest timp, vei prinde mai multa incredere in tine.Peace

| Cristiiiiinaaa a răspuns:

Eu ador baietii înalți. Mă simt protejată. Stai linistit ca o sa apara si o fata pentru tine, insa trebuie sa cauti si tu, sa ieși din casa mai des si nu stii de unde sare iepurele.

Cat despre faptul ca ramai singur toata viata..este total absurd. Fiecare isi gaseste perechea mai devreme sau mai târziu.