| laurentiu_5039 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii inalti?
eu sunt foarte complexat
nu prea ies nicaieri nu pentru ca nu am bani ci pentru ca sunt foarte inaltsad
si multi imi zic asta uneori caterinca chiar si pe seama mea.
sunt un tip simpatic ce-i drept fetele ma curteaza mult, nu ma laud dar asa e, dar mi-e teama sa ma vad cu ele. pentru ca sunt prea inalt
am 19 ani si am 1, 92-1, 93 cam asa. tinand cont ca fetele sunt cam micute in ziua de azi
am o prietena de 1, 75. imi ajunge pana la umar. e ok din pct meu de vedere dar oare nu se simte jenata ca sunt prea inalt? si nu imi zice?
nu stiu. iar la intanliri e imposibil sa nu zica ca sunt inalt sau etc.
gandul asta o sa ma macine toata viata...

6 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Crezi ca pe mine nu ma deranjeaza ca am 1. 63, deci eu sunt mic, si ce sa fac. Unu ii mare altu ii mic. Dar tu crezi ca conteaza marimea, eu zic ca nu. Daca te iubeste, te iubeste pentru ce esti, nu dupa inaltime sau nu stiu cewinking

| Mihaela987 a răspuns:

Buna. sunt si fete inalte doar ca mai putine. eu am 155 (am 15 ani) si nu ma simt mai bine ca tinelaughing. oricum 1. 75 e perfect pentru prietena ta.

nu trebuie sa-ti pese ce zic altii...fii mandru ca esti deaspra tuturorhee hee

:*:*:*

| Lxa a răspuns:

Mulţi băieţi şi-ar dori să fie în locul tău. Cred că prietenei tale nu îi este ruşine cu tine, ci mai degrabă este mândră de tine. Uite, fiecare aşa e cum l-a dat Domnul, şi nu trebuie să fii complexat. Bucură-te că ai o prietenă. Ce contează părerea altora, atâta timp cât fetele te simpatizează?
Baftă! Sărbători fericite!

| alexxandra_6637 a răspuns:

Mie nu mi se pare o problema inaltimea. Eu am 1. 60 iar prietenul meu 1. 80 s ne iubim s ne intelegem bine cu toate ca vorba ta ii ajung pana la umar. Fetelor de obicei le plac baietii inalti asa ca nu trebuie sa fii complexat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii baga pe toti in seama is doar gelosi ca uh esti inalt si ei pitici

| BlancaFantasma a răspuns:

Schimba`ti gandul asta incorectlaughing cum sa-ti fie rusine ca esti un baiat inalt? prietena ta e mandra de tine sigur! poate si ea sa poarte tocuri foarte inalte daca vrea fara sa se teama ca e mai inalta ca tinehappysi e foarte bine.cu un baiat mai inalt te simti protejata etc. e f bine sa inalt!