| ElenaGhilbert a întrebat:

Fetelor, cum reactionati cind va scriu niste baieti care vor sa se intilneasca cu voi? Ce raspunsuri le dati?

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Indiferent, nu îi bag în seamă. Dar, dacă un prieten doreşte să ne întâlnim fac tot posibilul să ajung la întâlnire.

| AirănMeidăn a răspuns:

Depinde daca am mai vorbit sau nu cu el inainte.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Depinde dacă îmi place băiatul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu si nu.
Si daca ar fi cunoscut, tot ''nu'' ar fi raspunsul.

| Carla01 a răspuns:

Nu mi se pare ok, nu are destul tupeu. Ştii de scris pe facebook sau alte site-uri toţi au tupeu, dacă te place cu adevarat şi vrea ceva cu tine să-ţi zică în faţă, asta îl face un băiat adevarat care ştie ce vrea! Te pup! :*

| Anonymusdasugukdtg a răspuns:

Daca îl cunosti si ai vorbit mult timp cu el da. Dar daca nu.l cunosti mai bine nu. Pup :*

| Ooni a răspuns:

Încearcă sa fii inabordabila, lasa-i sa insiste. Chiar, trista gramatica ai sad

| skirlex a răspuns (pentru Ooni):

Salut, am observat ca tu ești de părere ca dacă scrii cu i din i ai "o gramatica trista", si țin sa te contrazic, fără supărare, cei mai respectați jurnaliști aleg sa scrie cu i din i, dacă vrei sa te convingi poti sa citești articolele lui George Pruteanu happy