| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Baieti, cum reactionati atunci cand o fata plange? Fetelor, cum reactioneaza baietii atunci cand plangeti? sad

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Pai acolo undeva au si ei o inima happy Si trebuie sa recunosti ca suntem sfasiitoare cand plangem laughing

26 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Pai eu sunt fata si n-am plans niciodata in fata unui baiat pe care il placeam... Dar in fata unor baieti care imi sunt cei mai buni prieteni da, si s-au comportat cum mi-am dorit, au fost alaturi de mine, au vorbit cu mine despre motivul pentru care plang... Ca orice prieten.
De ce intrebi asta? Ai nevoie de o imbratisare? Hai ca-ti dau eu una! big hug big grin

| DianaScorpio a răspuns:

Depinde de baiat si depinde foarte mult de situatie si circumstante.

| unknownn a răspuns:

Ma doare la stoacalaughing
Depinde cine plange si de cehappy

| unknownn a răspuns:

Eu o iau in bratse si o sarut!:d

| LeeJiEun a răspuns:

De multe ori am plans in fata unor baieti iar ei nu si-au dat interesul, nu le-a pasat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei... la unii chiar le pasa si ne intreaba ce avem si cum ne simtim dar altii trec cu vederea.

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar altii sunt nesimtitiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Da .....asa is BAETIIIII(baietii)

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Da...Dar unii se arunca in cris pentru tine

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde sunt baietii aia? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xtadelo):

Udeva ffffff foarte departe.

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Eu una sunt fata dar cand un abiat ar plange eu i-am spune ca nu are de ce sa planga.Las linistii cum pot.

| Xtadelo a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Dragut puppy dog eyes happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Xtadelo):

Multumesc. Asept funditabig grin

| Armatistul82 a răspuns:

In general mi se rupe, daca plange o bunaciune ma duc si intreb dece.Si baieti nu plang decat foarte rar

| KittyKit a răspuns:

Eu nu am plans decat in fata iubitului meu iar el a incercat mereu sa ma faca sa incetez.In clipa in care vede o singura lacrima pe obrazul meu ar fi in stare sa imi duca si luna de pe cer. Nu suporta sa plang.Dar de ce intrebi?

| Xtadelo a răspuns (pentru KittyKit):

Pentru ca... de obicei cand baietii vad o fata plangand intra oarecum in panicahee hee si devin foarte grijuli happy

| Xtadelo a răspuns (pentru KittyKit):

Da...laughing

| KittyKit a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai acolo undeva au si ei o inima happy Si trebuie sa recunosti ca suntem sfasiitoare cand plangem laughing

| silviu_1173 a răspuns:

O lasam in pace si ne vedem de drum in general.

| SteffEhoSteff a răspuns (pentru silviu_1173):

Bai nu toti sunt ca tinelaughing Si in general adica doar tu? rolling on the floor

| Xtadelo a răspuns (pentru SteffEhoSteff):

Cam asa ceva laughing

| SteffEhoSteff a răspuns (pentru Xtadelo):

Da. Lasa-l sa traiasca-n propia lui lume. Adica una de ''Gay'' laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru SteffEhoSteff):

hee hee

| laila3000 a răspuns:

Iubitul meu cand ma vede ca ma pregatesc sa plang ma intreaba ceva si o da in bara.Intreaba fix despre subiect.Si plang...Iar apoi cum face cum nu face si scoate un cadou, care ma duce cu gandul departe