| tonyc7 a întrebat:

Inaltimea, muschii, masina sau parfumul?
Pe care din aceste lucruri pun pret femeile cel mai mult la un barbat? happy Si ce ati pune pe locul 2 ca importanta (tot in viziunea femeilor) din aceste lucruri? happy

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O femeie proasta se uita eliminator la acele "calitati".
O femeie desteapta se uia la inteligenta, dexteritatea, apoi la posibile mosteniri.

| tonyc7 explică (pentru Bula):

Dexteritate? Adica la ce mai exact?

| Bula a răspuns (pentru tonyc7):

Adica sa fie indemanatic in a rezolva lucrurile (stricate sau de facut) din jurul casei, sa nu trebuieasca sa cheme "specialisti" scumpi, pentru nimicuri.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masina, inaltimea si parfumul. Cam astea iti asigura succesul, in ordinea importantei lor.
Ma refer doar la agatat niste oarecare. In relatie nu te ajuta decat masina.

| Drimmero a răspuns:

Fata, bossulica, aia conteaza, degeaba ai muschi, masina, bani si toate cele daca ai fata de broscoi, alea nu te vor face print.

| Brizbriz a răspuns:

Parfumul, esti gras si sarac... femeile o iau la fuga
muschii, esti PROST si sarac... femeile o iau la fuga
masina, esti GRAS si PROST... femeile o iau la fuga

trebuie sa ai sarm, in balarii Steven Seagal avea muschi, masina, si celebritate si tot manca rahat RAU cand era vorba de femei:
https://www.ranker.com/list/ludicrous-steven-seagal-stories/robert-f-mason

| Gândesclarece a răspuns:

Creierul contează sa fie cât mai dulce