| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor...Help me! ieri pr meu a vrut sa ne despartim.am facut ca el... iar acu' vrea sa ne impacam.bine intre timp a avut loc o cearta cu niste vorbe urate si dureroase din partea mea...insa el tot vrea sa ne impacam.mentionez k avem 4 luni impreuna.straight facesunt confuza!straight face...nici macar nu stiu daca ar mai merge relatia asta pentru ca el e genu care reproseaza mereu...straight face... Vreau raspunsuri folositoare.Multumesc:*...si am uitat sa spun k suntem si in aceeasi trupa de dans

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai daca tii la el atunci impacati'va...si explica'i ca te'ai saturat de atatea reprosuri si sa incerce sa aiba mai multa incredere in tine pentru ca daca nu nu mai merge relatia si tot la despartire ajungeti happy

| Cryssy a răspuns:

Hmm...am trecut si eu prin ceva asemanator, cu fostul meu prieten m-am certat si m-am impacat de vreo 3 ori...Adica odata m-am luat eu dupa cineva si am hotarat sa ma despart de el si dupa aceea el m-a mintit si in timp ce era cu mine a mai fost si cu o fata. A vrut sa se razbune...In fine... Daca il iubesti cu adevarat impacati-va...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu crezi ca nu merge este mai bine sa o lasati balta, dar daca ti la el spune-i ca te dertanjeaza faptul ca iti reproseaza mereu unele chestii si daca da semne ca vrea sa se schimbe eu zic sa ramaneti impreuna.

| low.edit a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.ieri a vrut sa va despartiti. iar acum vrea sa fie din nou cu tine.pai ori si-a dat seama ca, chiar tine la tine. ori e vreun plan de'al lui happy. daca chiar il placi. dc nu? mai da'i o sansa, daca tot asa se poarta atunci poti sa pui capat. happy