| greencookie a întrebat:

Fetelor... sincer, ati fi cu un baiat mai scund cu vreo 3-4cm decat voi (nu cand sunteti pe tocuri, ci in mod normal)? mai ales daca aveti undeva pe la 1.73, diferenta e vizibila, dar tipul chiar va place si accepta situatia? happy

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nu, nu tine povestea cu "ma place" sau "il iubesc", daca nu exista un interes la mijloc, si-apoi ce este mai frumos, decat sa vezi o pereche de tineri, cand tanarul este mai inalt decat tanara...ilar este aspectul invers.
Un secret, baiatul mai scund decat fata, va suferi la un moment dat de situatia aceasta si va deveni gelos pe fata, nici nu vreau sa ma gandesc la urmari.

2 răspunsuri:
| Onutzyk a răspuns:

Nu ...normal!

| Adelina_7212 a răspuns:

Eu una nu pot sa zic ca da, sau ca nu. Cel mai bine ar fi sa intrebi persoana potrivita, zic eu.