| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor spuneti-mi cu ce sa ma epilez pe picioare.Am 17 ani si ma epilez de la 16 cu bigu si crreste imediat...kiss

4 răspunsuri:
| pufulete_5719 a răspuns:

Eu iti recomand sa te epilez cu Benzi Epilatoare...si nu iti mai creste repede, iti va creste in cateva saptamani...sau poti sa incerci si cu un aparat dar acela sa smulga nu sa taie

| Дηdu a răspuns:

Nu te mai epila cu bigul deoarece parul se va indesi si va si mai aspru... nu se merita.Mai bine incerci cu ceara, o achizitionezi din magazine, se gaseste aproape peste tot si it rareste parul de pe picioare1
Succes!

| Daianee a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa nu te mai faci cu bigu.Nu numai ca o sa-ti creasca mai mult dar si firu l de par o sa se aspreasca.Iti recomand sa te faci cu ceara calda nu fierbinte.E foarte practica si tine foarte mult.Asa ma fac si eu.Nu e nici dureroasa.In cazul in care nu o suporti poti incerca aparatul Braun de epilat. Sper ca te-am ajutat!

| floryyn91yy a răspuns:

Fa te cu ceara, femeieee((