| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi v-ati cupla cu un baiat mai scund ca voi, si slabutel?

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Slabutel"? Iti place sa inventezi cuvinte?

| Morphines a răspuns:

Dacă îți place, îți place și punct.

| Mymiii a răspuns:

Da, m-am cuplat odata cu un baiat putin mai scund decat mine...Eram micuti amandoi(aveam vreo 13 ani) dar chiar imi placea de el! Nu ne-am despartit din cauza inaltimii lui ci din cauza distantei. Oricum, lumea comenta de inaltimea lui dar noua nu ne pasa!

| AnaLove444 a răspuns:

Daca iti place baiatul respectiv, da.

| thegeaba a răspuns:

La un pet de Timisoreana (obligatoriu 2, 5 l la pret de 2)

| Nustiualtnume a răspuns:

Daca tu il placi il placi asa cum e..Nu conteaza cum arata.

| Deea234 a răspuns:

Nu conteaza cum arata pe afara daca iti place cum arata pe dinauntru si sa nu iti pese ce zic ceilalti.