| Alwayshappy23 a întrebat:

Fetelor, v-ati descaltat vreodata intr-un loc public? Daca da, unde si de ce?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu am avut niciodata ocazia si nu m-am descaltat niciodata in public.

| dullcat a răspuns:

In parc, vara, deoarece e super fain sa stai cu picioarele pe iarba si in cabinele de proba, fiindca, logic, nu e frumos sa probezi haine pe care sa le murdaresti cu incaltamintea.

| Alwayshappy23 explică (pentru dullcat):

Si de sosete in ce locuri?

| dullcat a răspuns (pentru Alwayshappy23):

Sper ca nu ai un *** fetish? laughing Care e scopul intrebarii initiale, de fapt?

| Alwayshappy23 explică (pentru dullcat):

Nu am, e doar asa random

| VoidEternal a răspuns (pentru dullcat):

Clar fetish laughing

| dullcat a răspuns (pentru Alwayshappy23):

Greu de crezut.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, în multe, pentru că așa am vrut.