| alexutsuuu a întrebat:

Fetelor, v-au fluerat baietii pe strada vara asta?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu pentru ca eram insotita mai mereu.Ar fi culmea sa te fluiere cand esti cu prietenul de manaoh go on

| Libelle a răspuns:

Au strigat au luierat au comentat...degeabalaughing
cine sta sa ii bage pe ei in seama? la inceput (acum vreo doi ani imi placea), ma simteam importanta, acum mi-e scarba de genul ala de baieti.
cat tupeu! treci pe lana haita la magazin si fac ca toate visele. ce Doamne iarta-ma nu pot sa se controleze? penibil...

| JustMe a răspuns:

Da rolling eyes Enervanti baietii de genu' asta, dar ce sa'i faci daca n'au alta ocupatielaughing

| LostInDreams a răspuns:

Da-treceam pe strada si am trecut pe langa un parca unde erau mai multi tipi de astia de 16-17-18 ani si na...eu purtam niste pantalonasi scurti si maieu decoltat, ce altceva se putea intampla?laughing, sincera sa fiu cateodata ma enerveaza gesturile astea, insa stiu macar ca arat binehappy

| ladygaga a răspuns:

Nu prea am iesit in oras vara asta laughing

Decat pe la bloc sa ma plimb

Dar in general cand ies in oras da, ma fluiera si se baga unii in seama cu noi. laughing

| BlueDreams a răspuns:

Aooloo, urasc chestia asta, da cine ii baga in seama?laughing). Lasa-i sa se uitelaughingca n-au ei sanse la altcevalaughing.

| Saturday a răspuns:

hee heeda...si sa stii ca oricare fata e fluierata...pentru ca baietii n-au alta ocupatielaughing

| alexutsuuu explică:

Dam, adevarul e ca si p mine m-au fluerat...Cateodata imi vine sa le arat ceva da ma abtin... dar faza e ca ma fluera oameni d 30-40 d ani(betivi). oricum nu ii iau in seama.

| wastingmytime a răspuns:

Da.si vara asta si celelalte.DOAMNE,ce enervanti sunt! nu mai scapi de ei! pe tine te'au fluierat?

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mdea laughing).
Toti prostii, nu trebuie luati in seama.:d

| MsETouch a răspuns:

Da ma fluiera... si sunt nesimtiti ca fluiera toate curvele