| Sfinnx a întrebat:

Fetelor voi ce parere aveti despre gamerite? Despre cele care prefera sa se joace pe pc decat sa mearga in club sau altele.Ma refer..gamerite care stiu ce fac pe pc si au experienta,downloading,install,gaming,repair threaads,etc nu doar falsuri.
Le credeti no lifer sau ceva de genu? Daca in ochii baietilor sunt vazute bine, atunci in ochii vostri cum sum vazute? :3

10 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Eu cred ca nu exista asa ceva

| Sfinnx explică (pentru LePotato):

Deci nu exist? :]]

| LePotato a răspuns (pentru Sfinnx):

Era o gluma tongue

Mi-am permis sa fac gluma deoarece nu prea vezi fete de genul.

| Sfinnx explică (pentru LePotato):

E ok. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o pasiune pentru ele și mi se pare foarte bine că se pot ocupa de ea.
Chestia cu "n-au viață dacă nu ies să se spargă în club" e o prostie.

| Dugalle a răspuns:

Fiecare poate face ce ii place atat timp cat nu raneste sau deranjeaza pe cel din jur.

Nu-s fata, am zis doar " cui ii pasa ca te joci in loc sa te duci in cluburi? ". Serios acum.

| Sfinnx explică (pentru Dugalle):

Pai sunt curioasa cum sunt vazute fetele astea, de catre celelalte.
nu e nimic mai mult decat o curiozitate

| Sirii a răspuns:

Eu nu le cred 'no lifer'. Fiecare cu pasiunile lui. In ochii mei. hm sunt vazute okay. Unele sunt de treaba c:

| NastyGirl55 a răspuns:

Nu neaparat ''no lifer''. Eu sunt moarta dupa cs:go si metinlaughing E pur si simplu modul prin care te regasesti, te relaxezi sau asta iti place sa faci. Iar daca alte fete se duc la club (, fumeaza, au fite, vor sa fie in pas cu moda) asta nu inseamna ca trebuie sa fii ca ele. Pur si simplu esti diferita, asta esti tu. Fa ceea ce iti place tie, nu ce fac altele. Si cred ca unui baiat i se pare mult mai dragut si interesant faptul ca gaseste o fata ''diferita'', pe gustul lui.winking

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Ce parere sa am?
Se joaca jocuri, la fel cum unele picteaza.
Niciodata nu am dat atentie la detaliul asta.