| Anto12345678910 a întrebat:

Fiti atenti rolling on the floor deci azi am iesit pe afara si cand trebuia sa plec acasa am plecat singura pentru ca ceilalti cu care mai mergeam acasa plecasera inainte si ma rog a venit un tip dupa mine, adica suntem prieteni si a vrut sa ma duca acasa si faza e ca ma intrebase daca vreau sa fim impreuna laughing) si cand a venit dupa mine nu l.am bagat in seama si a plecat. Si acum nu stiu cum sa imi cer scuze, adica l.am intrebat de ce a plecat si el mi-a spus ca de ce l-am lasat sa plece. Ceva idei ca sa imi cer scuze?

Răspuns Câştigător
| Nitunitu a răspuns:

Din punctul meu de vedere lui ii place de tine si a vrut sa fie mai cavaler si sa te insoteasca acasa pentru a mai vb cu tine. Tu l-ai refuzat si de aici e putin mai rece. Iti place sa stii ca ai baieti care te plac si te lasi greu cucerita si esti prea greu abordabila. A vrut sa prinda momente numai cu tine cand poate dorea sa iti spuna ce simte pentru tine si sa te sarute probabil. Tu l-ai refuzat si el a ramas pe ganduri captand o anumita distanta de tine.

Acum l-ai intrebat de ce nu a mers cu tine pentru ca tu l-ai alungat si e in ceata. Decide-te daca vrei sa vorbesti cu el intre patru ochii si daca iti place de el spune-i adevarul, iti place sa fi curtata mult si sa fi cucerita destul de greu...

| Anto12345678910 explică (pentru Nitunitu):

Asta asa e laughing Nu stiu o sa incerc sa vorbesc cu el fata in fata

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i `imi cer scuze ca te-am ignorat/am fost aiurea cu tine in seara respectiva, eram suparata ca ma certasem cu cineva` bla bla, chestii de genul. Sau daca nu vorbesti cu el in mod general, nici nu vad de ce sa-ti ceri scuze.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca iti faci probleme degeaba. Incearca sa vorbesti cu respectivul in continuare. O sa uite, cu timpul, ca nu l-ai bagat in seama in nu stiu ce seara si ca nu stiu ce ai mai facut.

| Anto12345678910 explică (pentru AFR81):

Faza e ca s-a suparat pe mine...si imi raspunde asa sec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe nepotica mea o cheama Antonia. Pai ai putea sa-ti ceri scuze ca el a venit dupa tine si ca tu nu l-ai bagat in seama. "Heei, imi pare rau pentru faza aia, mi-a fost rusine sa te bag in seama". Ceva de genu`...

| ambicio a răspuns:

Pur și simplu îi spui ca îți pare rău și motivul pentru care nu i-ai vorbit

| IonelaFlorin a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si invita-l undeva, fa-i o surpriza, asta ar putea fi modul in care ti-ai putea cere scuze. Sau ai putea pur si simplu sa iti ceri scuze fata in fata.