| opschris a întrebat:

Fiti pe faza. eram la sat, si ma uitam la stele, asa cu obisnuiam. Insa apar 3 luminite, aratand identice cu stelele. care formau un triunghi, la aceiasi distanta una de alta miscanduse cu aceiasi viteza in aceiasi directie, ce credeti ca erau? si nu... nu licareau sau scoteau lumini happy DITAMAI FUNDOIU!

Răspuns Câştigător
| FunDays a răspuns:

Sunt satelitii in care se reflecta lumina, daca te uiti o ora doua o sa vezi mai multi, seamana cu avioanele numai ca sunt mult mai sus si se vad mai mici si se misca cu aceeasi viteza in aceeasi directie cum zici tu.

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Am vazut si eu zilele astea exact ce spui tu, am incercat sa fac poze dar nu am camera foto asa performanta...nush ce ar putea fi, sateliti, ozn-uri thinking

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Cred ca te gandesti ca era un OZN

nu stiu, poate era un avion thinking

| Elvina a răspuns:

OZN-uri

| opschris explică:

Nu ea un avion, daca era unul trebuia sa fie HUGE... luminile erau departate simicute

| Xandr a răspuns:

Un avion, mai mult ca sigur. happy