| alexalex_4797 a întrebat:

Flotarile ajuta la cresterea bicepsului/tricepsului, sau sunt mai utile ganterele pentru biceps/triceps?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai bune ganterele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine incearca cu gantere dar baga si flotari st ff bone intra spatele tricepsul pieptul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai utile ganterele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotarile sunt pentru inceput, macar sa te formeze un pic, dar daca vrei sa iti cresti bicepsul du-te la sala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta la mentynere flotarile pentru dezvoltare gaterele sunt utilewinking

| Jax16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde cati ani ani.pentru inceput daca ai 16-17 ani e bine sa faci flotari (100 dimineata dar cu mainile apropiate ca intra pieptul apoi).Si oricum incearca sa faci exercitii cat mai multe cu greutatea corpuluiwinking gen flotari, tractiuni, coarne.

| nebunademika a răspuns:

Nu cred

| ortonfu10 a răspuns:

Da. fa tot ce poti...este normal toate! si si.