| Twister09 a întrebat:

Fosta mea mi-a spus că nu mai simte același chestii, lucruri ca la început si ne-am despărțit, a luat decizia peste noapte.
Pe urmă am aflat ca ea stătea cu mine si vorbea cu altul.
Deci putem spune că și-a pierdut sentimentele si m-a lasat pentru altul?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da asa fac cand te lasa pe tine avea rezerva ON HOLD sa fie scoasa pe banda de productie

| sierra1 a răspuns:

Sau putem spune că a apărut altul cu noi sentimente cu tot și apoi te-a lăsat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Putem spune că nu le-a avut niciodată, doar i s-a părut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și-a pierdut interesul și entuziasmul de la începutul relației apoi a început să-i placă de altul și a decis să se despartă de tine ca să fie cu el.

| AlexValentinn a răspuns:

Asa se intampla mereu, cand gagica iti zice ca nu mai simte aceleasi chestii pentru tine inseamna ca si-a gasit pe altul.