| AnghelFelix a întrebat:

Fosta nu e supărată pe mine.
MĂ ignoră,nu vrea să vb, se comportă ca o străină cu mine, dar eu nu i-am făcut nimic rău niciodată, despărțirea fiind dintr-un motiv banal.
Prin vorbe nu am reusit mai nimic.
Prin a-i face o vizită surpriză, și să mă duc la ea cum trandafir rosu frumos, merge făcut un astfel de gest? Ar fi ok? M-ar putea salva cât de cât? Ar da roade acest gest? Merită încercat?
Uneori trebuie să-i arătăm fapte...nu doar vorbe, ACEST GEST frumos oare va merita?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e fosta, nu te-ai gandit ca nu mai este singura si are pe altcineva? Daca vrei sa o faci sa sufere dupa tine, numai daca mai ține la tine, incearca sa fii tu indiferent fata de ea. Indiferenta doare. Ei chiar ii place sa te comporti ca un catelus tinandu-te dupa ea.

| Freya1 a răspuns:

Eu nu inteleg. Daca nu te suporta de ce insisti.
Poate are pe altcineva, sau ai facut tu ceva ce a deranjato. Daca va dori sa vorbeasca cu tine te va cauta.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Daca e catelusul ei cum sa nu fie in limba dupa ea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai daca nu il suporta e clar are un motiv si atunci o lasi in pace...Nu cred ca il forteaza ea sa umble dupa ea

| Kerre a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa incerci, tu o cunosti mai bine pe prietena ta si stii ce i-ar placea si ce nu, dar da cred ca te-ar mai scoate putin la suprafata aceasta fapta.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Mai intai trebuie sa aveti o discutie de aia jmechera, dupa nu ar strica sa faci gestul mentionat mai sus.S-ar putea sa n-o impresioneze din cate vad dar...SOARTA = ))