| adinutzadina a întrebat:

Fostu iubit vroia sa se desparta de mine si eu am aflat si m-am despartit eu de el si el crede ca sufar si vreau sa ii dovedesc ca nu e ceea ce crede el... vreau niste statusuri de dragoste cu indiferenta plzz... fundista

Răspuns Câştigător
| ยςα a răspuns:

Crez ca ma faci geloasa? nu fraiere nu ma intereseaza. Stiu ca te doare inima cand te uiti la poza mea. Ai grija de nasoala ta. Te pupa amika ta. Te uiti lungggg la poza mea
iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun
Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut
orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Si cel mai important:
imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Funda?

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu zic sa nu faci in astea ca o sa zica mai rau ca suferi dupa el si vrei sa ii arati prin statusuri pur si simplu ignora-l faci un prieten nou si uita de el.

| Pawesome a răspuns:

Cred ca daca pui status asa o sa creada ca suferi asa mult ca incerci sa fii indiferenta si sa-i arati ca nu.

| ยςα a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

| AIPS a răspuns:

Daca dragoste nu e... facem noitongue

inapoi sus ^
Trimite pe Messenger: Trimite pe Yahoo Messenger
Voteaza: Voteaza daca ti-a placut Voteaza daca nu ti-a placut
Adaugat de Anonim, la data de 9 Decembrie 2007, 01:55.
Voturi: 69 | Categoria: Statusuri De Dragoste
De 2 ani si ceva nu mai esti in toate mintile... esti doar in mintea mea... big grinbig grin

inapoi sus ^
Trimite pe Messenger: Trimite pe Yahoo Messenger
Voteaza: Voteaza daca ti-a placut Voteaza daca nu ti-a placut
Adaugat de Anonim, la data de 16 Septembrie 2010, 22:56.
Voturi: 67 | Categoria: Statusuri De Dragoste
iubire

| AIPS a răspuns:

Statusuri noi despre viata
februarie 11, 2010 | By admin In STATUSURI DESPRE VIATA | Comentarii(0)

1.Viaţa însăşi este magie, iar dacă nu crezi asta, măcar încearcă să o trăieşti ca pe ceva magic.
2.Esenţialul este nu să trăieşti, ci să trăieşti cum trebuie.
3.Caută să trăieşti cât mai simplu, ca şi alţii să poată trăi simplu.
4.E timpul să trăieşti viaţa pe care ţi-ai imaginat-o.
5.A trăi înseamnă a face compromisuri. Orice om care nu moare de foame este suspect. Citeste Tot »

Statusuri noi de viata
februarie 11, 2010 | By admin In STATUSURI DE VIATA | Comentarii(0)

1.Cel care trăieşte mai multe vieţi trebuie să moară de mai multe ori.
2. Poţi trăi o sută de ani dacă renunţi la toate lucrurile care te fac să-ţi doreşti să trăieşti o sută de ani.
3.Mereu ne gândim cum vom trăi şi niciodată nu trăim în prezent.
4.Trebuie să pierzi o viaţă întreagă ca să simţi că trăieşti.
5.Cine trăieşte artistic trăieşte mereu doar clipa prezentă. Citeste Tot »

Statusuri de viata
februarie 11, 2010 | By admin In STATUSURI DE VIATA | Comentarii(0)

1.Nu este lucru înţelept să spui: "voi trăi"; viaţa de mâine este prea târzie – trăieşte azi.
2.Nu contează unde te afli numai să trăieşti, să trăieşti, să trăieşti! Oricum ar fi viaţa – dar să trăieşti!
3.Nu contează cât trăim, ci cum trăim. Adaugă viaţă la ani, nu ani la viaţă.
4.Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi.
5.Este foarte periculos să trăieşti. Cine trăieşte, moare. Citeste Tot »

Statusuri smechere noi
ianuarie 24, 2010 | By admin In STATUSURI SMECHERE | Comentarii(2)

1.Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
2.Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
3.Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
4. Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-a fost a fost nu va mai fii nu conteaza sau va mai conta...caci am uitat de mult iubirea tatongue