| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu iubit nici nu ma mai baga in seama. pana acum 1 saptamana era totu ok vb...
Eu acum am un iubit la care tin, dar gandul imi e tot la fostul care m.a asteptat 3 luni fara sa stea cu nici o alta fata in timp ce eu aveam prieten, ii promisesem ca o sa ma despart de actualul si voi fi din nou cu el, ne vedeam pe ascuns intr.un fel pot sa zic ca l.am inselat pe actualul meu prieten.
De 1 saptamana fostul prieten nu mai vorbeste cu mine nici nu ma saluta a zis ca vorbim cand voi fi libera!
Stiu ca a tinut la mine si m.a iubit si eu pe el insa nu stiu daca acum mai are aceleasi sentimente, faza e ca daca incerc sa vb cu el, vorbestee ironic, flegmatic si ma enerveaza in loc sa imi arate ca tine la mine si ma iubeste ca sa ma impulsioneze sa ma intorc la el, face pe indiferentu.
E greu sa alegi intre 2 baieti care tin la tine se comporta frumos si te respecta!
Voi ce a.ti face

3 răspunsuri:
| eXeNosWeet a răspuns:

Fostul tau iubit face asa pentru ca il doare intr-un fel nu a mai suportat si incearca sa uite uh incearca sa ii arati cat de mult il iubesti happy nu il lasawinking asa e viata in general monotona sad fa ce ti se pare tie mai bine happy eu am dat doar un sfat

| Delirica a răspuns:

PFF! E normal sa iti vorbeasca asa o data ce el te iubeste si tu... stiu cum e laughing sunt in aceeasi situatie oh go on...

| nolifee a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa-l alegi pe cel pe care il iubesti! trebuie sa fie unul din cei doi la care tii mai mult. Si daca e fostul desparta`te de actualu si incearca sa-i demonstrezi ca pe el il iubesti, fa`l sa inteleaga.