| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu prieten este acum cu verisoara mea(fiica fratelui tatalui meu). Ei tot incearca sa stea pe langa mine, se saruta, alea, alea.
Eu incerc sa-i evit dar nu pot.

Ce credeti ca ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Incearca sa fi indiferenta, sa nu ii bagi in seama. Daca vor vedea ca esti indiferenta, o sa renunte la "obiceiul" acesta prost, de a tot sta pe langa tine, caci cred ca doar vor sa te faca sa te simti prost.
Nu ii lasa! Nu ii baga in seama si atat.

O zi buna!

| marsy a răspuns:

Da. ar trebui sa nu stai in preajma lor. sh chiar daca stai. evita-i, fate indiferenta.
sau cupleaza-te si tu cu cineva. sigur k el va fi geloss

| Suzy a răspuns:

Fă-te ca nu ii vezi, ca nu iti pasa. Fa-te cu altcineva si făi in ciuda. Fa mai multe decat ei 2. Nu cred ca nu te mai place macar putin.happy

Sper ca raspunsul meu sa iti fie de foloshappy

| miha<3 a răspuns:

Poi daca tot insista sa ste cu tine stai linga ei si cind se saruta in fata ta nu te suupara zimbestele si daca zic ceva le zici"ce bine va sta impreuna"o sa se oftike iti spun eu p. s nu uita sa le zimbesti frumos si o sa mearga