| Any1998 a întrebat:

Fostului meu iubit i-a decedat cel mai bun prieten. Cum pot sa il ajut sa treacă peste? Nu mai suntem împreună de un an dar eu tot il iubesc enorm. Si vreau sa fiu alaturi de el. Dar nu stiu cum. Părinții lui nu ne lăsa sa ne vedem... Simt ca are nevoie de mine. Dar nu vreau sa il presez si sa il tulbur Help!

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Du-te si tu la inmormantare si sprijina-l. Pune-i o mana pe umar si spune-i ca tu ii esti alaturi mereu.

| Hyung17 a răspuns:

Consoleazal! Si spune-i ca daca are nevoie de ceva sa iti spuna, si ca prietenul lui de acum o sa aiba grij de el si este intr-un loc mai bun! Spune-i sa fie puternic!