| Ioana2035956 a întrebat:

sad. Sunt indragostita de varul fostului meu iubit. As vrea sa ii spun si nu stiu cum... sad Mi-e cam teama sa nu se certe din vina mea. Tin la el enorm de mult, vorbim, ne vedem. Si cu toate ca simt cv pentru el nu pot sa ii spun... Vreau un sfat ce sa fac, cum sa ii spun. Funda >|:

4 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu ti-as spune sa iti vezi de treaba mai ales daca cei doi se inteleg foarte bine. Baietii in general vorbesc intre ei si cea mai mare greseala a unei fete e sa umble cu doi din acelasi grup de prieteni ca sa nu mai zic de faptul ca sunt rude, pentru ca vei fi considerata usuratica si mai mult decat atat isi pot batea joc de tine

| Ioana2035956 explică (pentru Dana211):

Faza e ca fostul nu a stiut sa aprecieze ceea ce a fost intre noi si ne-am despartit din vina lui. eu nu am nici o vina de ceea ce simt. Iar varul lui din cate obs si el ma simpatizeaza...straight face

| Dana211 a răspuns (pentru Ioana2035956):

Si tocmai din moment ce v-ati despartit din cauza fostului nu e recomandata sa fi cu varul lui. De unde sti ca nu vrea sa isi bata joc de tine? Ca nu e foarte complicat sa te prefaci ca iti place de cineva. E alergerea ta dar eu in locul tau mi-as vedea de treaba mea

| Fantastic7 a răspuns:

Daca sunt veri si o sa se certe din vina ta, stai linistita, o sa se impace la fel de repede. Daca iti e rusine sa-i marturisesti sentimentele in față, suna-l sau zi-i pe mess.