| user563216 a întrebat:

Frate deci,am facut niste prostii prin februarie martie(sh) si acum am semne pe mana, dar gen sunt un fel de maro deschis si nu stiu cum sa le acopar.Va rog sa nu dati hate sau de astea pentru ca sunt foarte disperata si fara fond de ten, concealer sau altele si vreau sa port tricou..va rog.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sper ca e vorba de tatuaje cu henna si nu altceva mai grav. In locul tau as cauta sa port bluze cu maneca lunga si umerii goi.Se poarta acum aceste modele inclusiv la tinute elegante, nu numai casual.In acest mod e mult mai sanatos pentru piele, deoarece e acoperita in mare parte si protejata de soare, plus ca nici nu te vei mai incalzi asa repede. Pielea noastra absoarbe caldura si de fapt ti-e mult mai cald cu maieu plus pantaloni scurti, decat haine mai lungi din materiale naturale.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Ce fel de prostii? Ca poate te pot ajuta cumva

| Stefanggg121 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Ori s-a tăiat, ori tatuaj șters, altceva nu stiu ce ar putea fi

| user563216 explică (pentru Animeforlifee9921):

Am spus ca sh adica self-harm, ceea ce inseamna ca taieturi)

| user563216 explică (pentru Animeforlifee9921):

Taieturi