| Miriamm a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati pentru ca sunt disperata. In data de 27 februarie, am avut un mic contact sexual cu fostul meu prieten. Sa va explic cum s-a intamplat:el m-a frecat jos cu mana, iar pe penis avea lichid seminal si cred ca avea si putin lichid si ala pe mana, nu stiu sa se fi intamplat asta concret, dar ma gandesc. pe 3 martie, mi-a venit menstruatia si m-a tinut 7 zile, in care am avut dureri puternice de burta. asta din cauza racelii. Acum insa, am niste dureri la sani, ma dor, ma lasa si tot asa. O fi din cauza ca trebuie sa apara menstruatia, sau sunt insarcinata? VA rof din suflet spuneti. mi pentru ca sunt disperata. Si va rog sa nu ma sfatuiti sa fac teste de sarcina, eu vreau sa stiu acum, concret. Sunt sau nu insarcinata? Si de ce ma dor sanii asa?

Va multumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Nu esti din moment ce ti-a venit menstruatia. cazul in care sa-ti vina menstuatia si sa fi insarcinata nu e luat in considerare la tine ca daca esti insarcinata iti tine 1 zi 2

| Felicia_Daniela_1992 a răspuns (pentru ccriss):

Uneori se intampla sa iti vina menstruatia in mod normal, acum depinde, de la femeie la femeiewinking

8 răspunsuri:
| ana maria a răspuns:

Trebuie sa-ti vina menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi gravida trebuie sa faci sex adevarat, nu doar asa pe pipaite, dar daca el a a avut lichid pe mana, nu a vazut? sincer a bagat inauntru sau? Si nu cred ca esti gravida, trebuie sa ai simptome(greata, ameteli etc ) si data viitoare spune-i sa se spele pe maini, ce doamne face? el nu stie? ce barbat e? nesimtitul, sincer nu stiu daca esti sau nu(presupun ca nu) dar oricum daca nu ai simptome de sarcine, nu esti gravida
Deci bafta sa ai si ai grija data viitore, si urmareste in fiecare zi simptomele tale.

| Miriamm explică (pentru anonim_4396):

Multumessc frumos pentru raspunsul tau. Nu mi-a bagat degetul inauntru pentru ca eu sunt virgina si pana acum, nu am avut niciun simptom. Dar cum am spus si in intrebarea mea, la cateva zile dupa ce am facut prostia aceea, mi-a venit menstruatia si m-a tinut 7 zile...

| Carolina26 a răspuns (pentru Miriamm):

Acum pe bune... una e sa tii la virginitate pentru ca vrei sa te daruiesti din iubire primului barbat si el sa stie ca practic pe el l-ai asteptat pana acum ...si alta e sa faci ce faci tu dar sa nu aveti contact sexual.
Parerea mea e ca iti lipseste logica din actiuni, daca tot ati ajuns la nivelul asta (avansat zic eu ) culcati-va impreuna si gata ...nu e ca si cum esti pura si neintinata laughing)

| IULY991 a răspuns:

Inainte erai virgina? daca nu, nu ai nimic, e perfect normal ca sanii sa se dezvolte

| Neviii a răspuns (pentru IULY991):

Si daca era virgina si se intampla asta ..nu e ok?

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu esti insarcinata PUNCT.